Nová směs na podporu imunity a vitality

Naše vyvážená směs minerálů, vitamínů a látek na podporu imunity, zvýšení vitality a také podporu reprodukční schopnosti. Látky které jsme s rozumem spojili do této směsi mají blahodárný účinek na celkovou vitalitu papoušků, ale i jiných oranismů.Podává na ovoce, zeleninu či do vaječné míchanice.Doporučené množství je 1 % denní dávky (10 g na 1 kg potravy). Vzhledem k vysokému obsahu železa se nedoporučuje podávat plodožravým ptákům.  Obsah balení: Sladkovodní sinice rodu Spirulina (Arthrospira) obsahuje prakticky všechny složky, které se nacházejí v ideálním celku: významný podíl bílkovin, vitamínů, minerálů, sacharidů, pigmentů, stopových prvků a esenciálních mastných kyselin. Spirulina nalézá široké uplatnění v chovech papoušků i drobných pěvců. Zázvor. Ten obsahuje nejen aromatické látky (zingiberen, bisabolen a další) a esenciální oleje, které zázvoru dodávají typickou vůni, ale také gingerol, díky jemuž má zázvor tak výraznou a pikantní chuť. Zázvor je rovněž bohatým zdrojem vitamínu A, B1, B2, B6, C, E, sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku, fosforu, mědi, manganu či železa. Proč se doporučuje:

 • posiluje přirozenou obranyschopnost organismu (imunitní systém)
 • má silné antioxidační účinky
 • podporuje činnost kardiovaskulárního systému
 • pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi
 • podporuje normální funkce cest dýchacích
 • usnadňuje trávení
 • má antibakteriální a protizánětlivé účinky
 • stimuluje krevní oběh
 • podporuje chuť k jídlu
 • je považován za silné afrodiziakum

Červená řepa je velmi zdravá plodina, která pochází ze Středomoří. Pěstovala se již za dob starých Římanů. Byla využívána nejen kvůli své charakteristické chuti, ale i kvůli léčebným účinkům.Červená řepa obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, obsahuje spoustu železa, draslíku, vitamínu C, E a mnoho dalších významných látek. Mezi hlavní léčivé účinky této zeleniny patří podpora imunitního systému, regenerace organismu.Červená řepa má však spoustu dalších účinků na zdraví a vitalitu Sušená semena Quinoa bílá ( Merlík čilský ), ideální zdroj bílkovin, vhodná pro detoxikaci organismu. Chuťově se přizpůsobí ostatním ingrediencím. Obohatí jídelníček, Quinoa je nenápadná nutriční bomba. Včelí pyl je základní potravina pro včely, nazývá se také včelím chlébem. Je to ideální produkt s velmi cennými složkami. Obsahuje vysoké množství esenciálních živin, je plný vitamínů, enzymů, antioxidantů i minerálů. Obsahuje 27 prvků (např. draslík, fosfor, zinek, hořčík, křemík, mangan, vápník, železo). Včely sbírají pyl na květinách a bylinách. Barva pylu je různá, bílá, žlutá, oranžová, červená, zelená, hnědá i černá. Záleží na tom, kde pyl včely sbírají. Pyl stlačí do kuliček, které ukládají do pláství, ze kterých je pak snadné jednotlivé kuličky odebrat. Včelí pyl je považován za všelék, zpomaluje stárnutí, zlepšuje fyzickou výkonnost, snižuje cholesterol a krevní tlak, posiluje obranyschopnost, dokonce pomáhá s hubnutím, má antibakteriální účinky a pomáhá s harmonizací mužských pohlavních orgánů. Při pravidelném užívání malých dávek tlumí i alergické reakce. Pivovarské kvasnice jsou 100% přírodní produkt, rostlinného původu s mnohostrannými účinky na nejen lidské zdraví. Jedná se o bohatý zdroj celého spektra biologicky aktivních látek – kvalitních bílkovin, mnoha vitaminů, minerálních látek a enzymů přírodního původu. Tyto látky působí společně a jejich účinky se vzájemně podporují a násobí – označujeme to jako synergické působení. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminů skupiny B jsou pivovarské kvasnice doporučovány jako podpora zdravého trávení. Nejenže stimulují komplexní trávicí proces, ale také podporují obnovu střevní mikroflóry, což přispívá i k podpoře správné funkce imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Všeobecně známé účinky a způsoby využití pivovarských kvasnic:

 • podpora při nechutenství a vybíravosti v jídle
 • podpora správné funkce imunitního systému a zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu,
 • proti stresu, únavě
 • dodání energie a širokého spektra živin přírodního původu,
 • na zdravé trávení,
 • podpora vitality a zvýšení celkové výkonnosti organismu,

Sepiová kost.Mletá sepiová kost jako zdroj vápníku. Ostropestřec: Kořen, listy, ale hlavně plody bodláku obsahují léčivé složky a podporují regeneraci jaterních buněk, posilují imunitní systém a působí jako silné antioxidanty a afrodisiakum. Tuto přírodní lékárnu si můžete lehce vypěstovat a okrasný ostropestřec se stane nápadnou ozdobou vaší zahrady. Listy se sbírají ještě před rozkvětem, ale pouze ty pěkné, zdravé a sytě zbarvené. Nezbytné jsou při sběru rukavice, rostlina je velmi pichlavá. Plody se sbírají krátce před úplným dozráním.

 • Posiluje imunitní systém
 • Působí jako silný antioxidant
 • Nejlepší je přímá konzumace drcených semen ostropestřce mariánského. Příhodná je nejen pohodlná konzumace, ale je také zajištěno dobré vstřebávání účinných látek. Zároveň semena zajišťují také „peeling“ střevních stěn, který tzv. pomáhá k pročištění trávicí soustavy.

Napsat komentář