Přehled ptačích burz a výstav pro víkend 21. až 23. srpna 2020

prehled-ptacich-burz-a-vystav-pro-vikend-21-az-23.-srpna-2020

Sháníte krmivo pro vaše papoušky, chcete prodat letošní odchovy nebo nakoupit nové chovné ptáky? Každý pátek vám pravidelně přinášíme přehled ptačích burz na nadcházející víkend. Kalendář burz, výstav a dalších akcí pro chovatele papoušků najdete i na titulní straně webu Ararauna.cz v pravém navigačním sloupci dole (kalendář Google můžete i sdílet a přidávat do něj akce). Pokud víte o nějaké burze nebo setkání chovatelů, které v kalendáři chybí nebo naopak přebývá, neváhejte nám o něm napsat. Děkujeme.

Praha

Praha – Albertov: pátek 14. srpna – neděle 30. srpna 2020, 10:00 – 18:00

81. ročník tradiční výstavy exotického ptactva, kterou ve sklenících Botanické zahrady v Praze na Albertově pořádá Klub přátel exotického ptactva (KPEP) ve spolupráci se společností Laguna. Součástí akce je prodej krmiva a literatury. Poslední den otevřeno jen do 16:00 hod. Na výstavě uvidíte exotické ptactvo všeho druhu i velikosti – od drobných astrildů až po největší ary. Klenotem letošní výstavy bude Ledňák obrovský – největší z čeledě ledňáčkovitých. Skupinka ochočených velkých arů bude vystavena ve velké síťové voliéře uprostřed skleníku, kde bude možný vstup pro návštěvníky.

Středočeský kraj

Klamoš – Štít, sobota 22. srpna 2020, 10:00 – 17:00

Společnost Laguna pořádá každou sobotu veřejné focení s papoušky v zoologické zahradě Biopark Štít ve středočeském Klamoši. Na místě poradna pro majitele ochočených papoušků a v případě přítomnosti veterináře i veterinární poradna.

 

Kolín – Štítary – neděle 23. srpna 2020, 6:00 – 10:00

Střední až menší burza, která se ale koná každou neděli. Výkup ptactva a prodej chovatelských pomůcek zajištěn. Exotické ptactvo má samostatno

Pokračuj ve čtení


Napsat komentář