Přehled ptačích burz a výstav pro víkend 3. až 5. července 2020

prehled-ptacich-burz-a-vystav-pro-vikend-3-az-5.-cervence-2020

Sháníte krmivo pro vaše papoušky, chcete prodat letošní odchovy nebo nakoupit nové chovné ptáky? Každý pátek vám přinášíme pravidelný přehled ptačích burz na nadcházející víkend. Kalendář burz, výstav a dalších akcí pro chovatele papoušků najdete i na titulní straně webu Ararauna.cz v pravém navigačním sloupci dole (kalendář Google můžete i sdílet a přidávat do něj akce). Pokud víte o nějaké burze nebo setkání chovatelů, které v kalendáři chybí, neváhejte nám o nich napsat. Děkujeme.

Středočeský kraj

Klamoš – Štít, sobota 20. června 2020, 10:00 – 17:00

Společnost Laguna pořádá každou sobotu veřejné focení s papoušky v zoologické zahradě Biopark Štít ve středočeském Klamoši. Na místě poradna pro majitele ochočených papoušků a v případě přítomnosti veterináře i veterinární poradna.

 

Kolín – Štítary, neděle 5. července 2020, 6:00 – 10:00

Střední až menší burza, která se ale koná každou neděli. Výkup ptactva a prodej chovatelských pomůcek zajištěn. Exotické ptactvo má samostatnou vytápěnou halu.Libčice nad Vltavou – sobota 4. července 2020, 8:00 – 11:00

Setkání chovatelů drobného zvířectva v chovatelském areálu Kuželník v Dělnické ulici. Prodej krmiv, chovatelských potřeb a veterinárních přípravků.

Ústecký kraj

Libochovice, sobota 4. července až pondělí 6. července 2013, 9:00 – 17:00

ZO Exota Klapý pořádá prodejní výstavu exotického ptactva v libochovickem zámeckém skleníku. Otevřeno denně od 9 do 17 hodin, pouze v pondělí 6. července bude výstava ukončena v 15 hodin. Vstupné dospělí 30 Kč, děti 10 Kč.

Královéhradecký kraj

Rozkoš u České Skalice – sobota 4. července 2020, 10:00 – 17:00

Druhý ročník setkání papouškářů s volně létajícími papoušky v autokempu Rozkoš u České Skalice u kiosku „Myší Díra“. Za pěkného počasí ukázky volného létání papoušků, na místě možnost odborné veterinární péče od MVDr. Veroniky Plhákové z královéhradecké ordinace Avianmed.cz a přednáška o sebepoškozování papoušků.  Bude možné rovněž zakoupit brusná bidla a další chovatelské potřeby. Vstupné dobrovolné.

Plzeňský

Pokračuj ve čtení


Napsat komentář